Sádrokartony Ostrava

Sádrokartony
Ostrava, Havířov, Český-Těšín, Karviná, Frýdek-Místek a okolí

Sádrokarton a realizace sádrokartonových instalací je moderním a rychlým způsobem řešení interiérů domácností, komerčních i veřejných prostor. Uplatní se všude tam, jde je potřeba rychle, levně a přitom energeticky efektivně řešit vybudování nebo změnu stavebních dispozic interiérů.

Sádrokarton je univerzální a snadno zpracovatelný materiál. Pro své tepelně a zvukově izolační vlastnosti je velmi oblíben v domácnostech, při výstavbě a rekonstrukci domů a bytů. Pro rychlost instalace a univerzálnost použití je skvělým řešením pro komerční prostory, případně všude tam, kde nastávají časté architektonické změny.

Za použití speciálních sádrokartonových materiálů lze realizovat místnosti se zvýšenou vzdušnou vlhkostí (například kuchyně, koupelny), prostory s vyššími nároky na požární odolnost (garáže, technické místnosti, sklady, apod.)

Realizace sádrokartonových instalací je rychlá a čistá, nevyžaduje zvláštní stavební nebo demoliční práce. Sádrokartonové konstrukce jsou lehké, skvěle tvarovatelné a umožňují dokonalé napojení na stávající stavební konstrukce.

Provádíme dodávku a montáž sádrokartonových systémů pro privátní i komerční instalace. Bytová jádra, příčky, administrativní a komerční prostory, stropy a půdní vestavby – ve všech těchto oblastech máme dlouholeté zkušenosti. Nabízíme řešení na klíč – od návrhu, přes realizaci (včetně výmalby nebo instalace dekorativních prvků) až po finální úklid.

V případě zájmu o nezávaznou konzultaci nebo cenovou nabídku nás kontaktujte.

Aktuality